קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

חדר שינה יהודי

חדר שינה יהודי

חדר השינה היהודי הוא חדר שינה המכיל מיטה זוגית נפרדת ומאפשר לבני זוג שומרי תורה ומצות לנהוג לפי ההלכה ולקיים את מצוות טהרת המשפחה בהידור. חדר שינה יהודי כולל שתי מיטות נפרדות הניתנות להצמדה או להרחקה בהתאם לצורך ומשרת את בני המגזר הדתי והחרדי בצורה מושלמת.

 

מה כולל חדר שינה יהודי?

חדר שינה יהודי כולל מיטה זוגית הנפרדת ל-2 מיטות יחיד וניתנת להצמדה חוזרת בקלות. מיטה יהודית מסייעת לזוגות שומרי מצוות לנהוג לפי ההלכה וליהנות מחיי נישואין בקדושה ובטהרה. חשוב לדעת כי הדינמיות בחיי הנישואין משפיעה על תחושת ההתחדשות ומחזקת את הקשר בין בני הזוג.

 

נוחות: מרכיב עיקרי בחדר שינה יהודי

כדי ליהנות מנוחות מירבית גם כשהמיטות במצב מחובר וגם כשהן נפרדות, חשוב מאוד לשים דגש על נוחות חדר השינה.

חשוב לדאוג למיטות אותן ניתן “לנעול” כשהן מחוברות זו לזו יחד עם מזרנים הניתנים להצמדה מקסימלית, מה שימנע היווצרות של רווח בין המיטות בזמן השימוש בהן או “החלקה” של המזרנים מבסיס המיטה.

שימו לב שהמצב האידיאלי במיטות יהודיות הוא תחושה של מיטה זוגית רגילה כשהמיטות צמודות זו לזו ואפשרות להפרדה בקלות של המיטות בשעת הצורך.

המותג אלינה – היחיד בישראל המציע פתרונות שינה מעולים למגזר הדתי. מביא פתרונות יוצאי דופן לסוגיית השינה בחדר שינה יהודי: החברה פיתחה 2 טכנולוגיות ייעודיות לנוחות מקסימלית בשימוש בחדר שינה יהודי:

  1. טכנולוגיית איזי לוק – טכנולוגיה המאפשרת נעילה והצמדה מושלמת של שני בסיסי המיטה.
  2. טכנולוגיית סמארט בונד – הצמדה מלאה של המזרנים. כשמזרני אלינה מונחים זה לצד זה על מיטה יהודית, הם מתחברים ליחידה אחת גדולה ולא ניתן להבחין שמדובר בשני מזרנים נפרדים.

 

חדר שינה יהודי מעוצב

למרות שנראה שסוגית ההפרדה עלולה להפריע לאסתטיקה בחדר השינה, חברת אלינה מצאה פתרונות עיצוביים מושלמים וכיום חדרי שינה יהודיים של החברה מספקים רמת עיצוב גבוהה, טרנדית, חדשנית ומרעננת. מומחי עיצוב של אלינה הקפידו ליצור מרחב שינה דינמי שמספק מראה הרמוני כשהמיטות משתלבות היטב בכל חלל גם כשהן מחוברות זו לזו וגם כשהן נפרדות.

חדרי השינה היהודיים של אלינה מאופיינים בקו מודרני ונחלקים לסגנון כפרי מינימליסטי ולסגנון אלגנטי יוקרתי. ניתן להזמין באתר של אלינה חדר שינה מעץ או חדר שינה מרופד בהתאם לדגמים השונים המופיעים באתר האונליין.

בנוסף, כדי להתרשם מתצוגה ברורה של חדר השינה היהודי כבר בשעת ההזמנה, ניתן ללחוץ בעמוד המוצר על הדגם, הצבע והמידות הרצויות ולקבל סימולציה מדויקת של המיטה כפי שהיא תיראה במציאות. אופציה זו מסייעת מאוד בבחירת מיטה יהודית לחדר השינה באתר מקוון.

 

איך לבחור חדר שינה יהודי?

חשוב לשים דגש על מספר מאפיינים:

  • איכות החומרים וטכנולוגיות הייצור – הקפידו על בחירת מיטות מעץ סנדוויץ’ שיוצרו בטכנולוגיות מתקדמות.
  • נוחות – בחרו במיטות נוחות במיוחד הכוללות גלגלים המותקנים בחלק התחתון של המיטה כדי להקל על פעולת ההרחקה של המיטות.
  • עיצוב – בחרו מיטות בעיצוב המשתלב הרמונית עם שאר הריהוט בחדר. שימו לב שמיטות מרופדות מציעות נראות מוקפדת בסגנון חדשני אולם הן פחות פרקטיות ממיטות עץ ללא ריפוד.
  • פונקציונליות – העדיפו מיטות הכוללות ארגז מצעים ומנצלות את השטח שמתחת למיטות – לאחסון.

 

אלינה – הבית לרכישת חדר שינה יהודי

כשאתם רוכשים חדר שינה יהודי לשנים ארוכות, חשוב שתעשו זאת אצל הטובים ביותר, חברת אלינה מובילה בייצור פתרונות ושלמים לחדרי שינה בעור בני המגזר הדתי והחרדי. החברה מקפידה על איכות ייצור מקסימלית, חומרי גלם מעולים, עיצוב חדשני ושירות מושלם. כשאתם רוכשים חדר שינה יהודי של אלינה אתם יכולים להיות בטוחים שתהנו מחוויית שינה איכותית יותר לאורך זמן.

מיטה יהודית של אלינה מתחילה ב-1,200 ש”ח. המחיר מושפע ממידות המוצר, סגנון המיטה, האם המיטה מכילה ארגז מצעים או לא, גב מיטה מרופד או גב מיטה עץ ועוד. בנוסף, המחיר נגזר גם מסוג המזרנים. באלינה 3 דרגות של מזרנים: מזרן אלינה הייבריד פרימיום במחיר של החל מ-2,805 ש”ח, מזרן אלינה פרימיום במחיר של החל מ2,205 ש”ח ומזרן אלינה ויסקו במחיר של החל  מ- 1,654 ש”ח.

חדר שינה יהודי כולל מיטה יהודית: מיטה זוגית הניתנת להפרדה ל-2 מיטות. בנוסף, הוא כולל שני מזרנים שגם הם ניתנים להצמדה ליחידה אחת או להפרדה לשני מזרנים בהרחקה זה מזה.

טכנולוגית סמארט בונד היא טכנולוגיית הצמדה ייעודית המאפשרת למזרני אלינה להתחבר אחד לשני בצורה הרמטית ולהפוך ליחידה אחת בזמן השימוש. כאשר יש בכך צורך, ניתן להפריד את המיטות בקלות וליהנות ממרחב שינה פרטי לכל משתמש.

טכנולוגיות איזי לוק היא טכנולוגיה המסייעת בהצמדה הרמטית של בסיסי המיטות והיא מציעה נעילה של המיטות זו לזו כך שבשעת השימוש לא תוכלנה לזוז וליצור רווח ביניהן.

המיטה הבסיסית של החברה היא מיטה המעוצבת במינימליסטיות וכוללת בסיס מיטה העשוי מעץ אורן וראש מיטה העשוי מעץ מלא. מיטה יהודית נוספת דומה מציעה את אותו קונספט בשילוב ארגז מצעים הכולל מנגנון הרמה איכותי. לעומתן, מיטה יהודית מרופדת כוללת בסיס מיטה בריפוד בד אלסטי יחד עם ארגז מצעים וגב מיטה בעיצוב מוקפד המרופד בהתאמה מושלמת לריפוד של בסיסי המיטה.

מומלץ לבחור במיטה של 160 ס”מ, כלומר , 80 ס”מ רוחב לכל מיטה ואורך של 190 ס”מ.

מאמרים נוספים בנושא
צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’