קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מזרן יחיד כפול

מזרנים למיטה יהודית

מזרן יחיד כפול הוא מזרן המתאים למיטה יהודית ומשמש את ציבור שומרי המצוות. בני זוג המעוניינים לשמור על גדרי הלכה ולהשתמש במיטה נפרדת – נעזרים במזרן יחיד כפול על מנת לאפשר הצמדה והרחקה של המיטות בזמנים מסוימים. שואלים איך לבחור מזרן יחיד כפול? אנחנו כאן עם כל הדגשים החשובים.

 

היתרונות של מזרן יחיד כפול

  • גמישות בפתיחה וסגירה של המיטות

מזרן יחיד כפול נועד כדי לספק לבני הזוג חוויית שינה איכותית בין כאשר המיטות פתוחות ובין כאשר הן סגורות. מדובר במוצר ייעודי המציע נוחות רבה ואף פרטיות גבוהה ולכן גם צרכנים מהציבור הכללי בוחרים לעיתים להשתמש דווקא במזרני יחיד כפולים.

  • אפשרות להצמדה מלאה של המזרנים

מזרן יחיד כפול של חברת אלינה הוא מזרן איכותי במיוחד המספק נוחות מקסימלית ואופציה להצמדה מלאה של המיטות. אפשרות זו ניתנת הודות לשיטת ייצור מיוחדת המשלבת תפר במקום ייעודי על מנת שהמיטות תוכלנה להיצמד זו לזו באופן הרמטי.

  • ריענון בעיצוב החדר

מזרן יחיד כפול מאפשר לרענן את חזות החדר מדי תקופה כאשר בחלק מהזמן המיטות צמודות זו לזו ובחלק מהזמן המזרנים נפרדים. שינוי ויזואלי זה מרענן את מראה חדר השינה ומוסיף גיוון ועניין בחיי הנישואין.

איך לבחור מזרן יחיד כפול?

  1. שימו לב לרמת הקשיחות של המזרן

לחברת אלינה 3 דרגות קשיחות במזרנים מתוך הבנה כי ללקוחות השונים קיימות העדפות שונות בתחום זה. יש האוהבים לישון על מצע קשיח יחסית המציע תמיכה רבה לגב ולצוואר ויש שאינם מסוגלים להירדם על מצע כזה ומזמינים אך ורק מזרנים רכים וגמישים. קיימת גם דרך אמצע בה המזרן מציע דרגת קשיחות בינונית. להלן מזרני אלינה לפי רמת הקשיחות של המזרן:

  • מזרן אלינה פרימיום – מזרן בעל 5 שכבות הכולל כיסוי קטיפתי ושכבת ספוג עמיד. מזרן זה משיג את קשיחותו באמצעות שכבת לטקס עבה ואיכותית.
  • מזרן אלינה הייבריד פרימיום – מזרן בעל 6 שכבות הכולל מערכת קפיצים מבודדים ומציע שכבת ויסקו, שכבת לטקס ושכבת בסיס העשויה ספוג דחוס. מזרן זה נחשב לבינוני מבחינת רמת הקשיחות ורבים מהצרכנים מצביעים עליו כאל מזרן הדגל של החברה.
  • מזרן אלינה ויסקו – זה המזרן הרך ביותר של החברה. מזרן זה מכיל 4 שכבות וביניהן: שכבת ויסקו ושכבת בסיס העשויה ספוג עמיד.

2. בחרו מזרונים עם אחריות לתקופה ארוכה

מזרנים הם מוצר יקר בתחום המוצרים הביתיים ולכן צרכנים רבים רוצים לדעת כי יש מי שלוקח אחריות אם המזרן נחשף לנזק. חברת אלינה מציעה לכם תקופת אחריות על המזרנים של לא פחות מ-10 שנים מיום קבלת המוצר, כך שאתם יכולים לישון בשקט.

יותר מזה, החברה מאפשרת ללקוחות להתנסות במוצר למשך תקופה של 101 ימים. לא מצא חן בעיניכם? אין בעיה. החברה תבוא לקחת מכם את המזרן ותחזיר את כספכם עד השקל האחרון.

3. העדיפו מזרנים אורטופדיים על פני מזרונים פשוטים

מזרנים אורטופדיים הוכחו כמזרנים המסייעים לשנת לילה טובה ואיכותית יותר וממילא משפיעים על התפקוד גם ביום. מסיבה זו חשוב לבחור במזרנים בעלי מבנה ארגונומי המציעים תמיכה אורטופדית ומאפשרים לכם לישון היטב תוך פיזור העומסים והלחצים על פני הגוף כולו.

4. בחרו במזרני ארגונומיים המותאמים לצורת הגוף

מזרני ויסקו ולטקס כוללים תכונה של זיכרון המאפשרת למזרן להתאים את עצמו למבנה הגוף של המשתמש ובכך לסייע לו להימנע מעומס על הגב התחתון ועל נקודות חולשה נוספות. מזרנים ארגונומיים ימנעו תופעות של גב תפוס, כאבי צוואר ועוד.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

 

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

חשוב להתאים במדויק את מידות מזרן יחיד כפול למידות מיטה יהודית. אם המיטות אינן כוללות מסגרת יש לבדוק את הרוחב והאורך של כל בסיסי מיטה ולפיו להתאים מזרן לכל אחד מהבסיסים. אולם, אם קיימת מסגרת, יש לבדוק מהן מידות הרוחב/אורך של פנים המסגרת. התאמה מדויקת של מידות מזרן תסייע ליציבות המזרן ולמינימום תזוזות.

באתר של אלינה קיימים 3 סוגי מזרנים מסוג זה: מזרן אלינה פרימיום, הייבריד פרימיום ואלינה ויסקו. ההבדלים בין המזרנים מתבטאים במספר השכבות, רמת הקשיחות, בחומרים מהם עשוי המזרן, ברמת ההתאמה למבנה גוף המשתמש ובמחיר. בבואכם לבחור מזרן יחיד כפול חשוב שתתחשבו בדרישות של שני בני הזוג על מנת ששנת הלילה המשותפת תהיה נוחה לשני הצדדים.

המחיר למזרן יחיד כפול הכולל שני מזרנים למיטה יהודית משתנה בהתאם לסוג המזרן ולמספר פרמטרים נוספים. באתר קיימים מזרנים החל ממחיר של 2,712 ש”ח למזרן כפול. 

טכנולוגיית סמארט בונד היא טכנולוגיה בה מיוצרים מזרני האיכות של אלינה והיא מספקת אפשרות להצמדה מלאה של המיטות. הטכנולוגיה כוללת תפר מדויק במיקום המאפשר חיבור מלא בין המזרנים.

כלקוחות של חברת אלינה תוכלו לנסות את המזרן לתקופה של 101 ימים ולהחליט האם הוא מתאים לכם.ְ שימו לב כי מניסיון, בימים הראשונים המזרן קשיח ובהמשך הוא מתרכך ומקבל את צורת המשתמש. לכן חשוב לא לחרוץ מהר מדי את גורל המזרן אלא לבדוק אותו במשך תקופה ורק אז לקבל החלטה.

חשוב מאוד לבצע מדידה עם מטר ולא להסתמך על מדידה של ‘בערך’. זאת מכיוון שקשה לאמוד את ההבדל בין מידות רוחב/אורך בפער של מספר ס”מ בלי מכשיר מדידה מדויק.

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’