קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה יהודית בזול

מיטה יהודית בזול

חדר השינה של בני זוג דתיים מתהדר ברהיט ייחודי ייעודי – מיטה יהודית נפרדת. עם התפתחות שוק המיטות היהודיות ומעבר לרכישות מיטות מסוג זה גם בחנויות האונליין – מחירן של מיטות יהודיות ירד. עם זאת, עדיין מדובר ברהיט משמעותי שמחירו גבוה. באמצעות השוואת מחירים והגדרת תקציב מראש תוכלו לרכוש מיטה יהודית בזול וליהנות משינת לילה אופטימלית. אז איך רוכשים מיטה יהודית במחיר זול? כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

בצעו השוואת מחירים

בביצוע השוואת מחירים עליכם לפנות לכמה חברות ולבקש הצעת מחיר לפי מידות המיטה הרצויה (בהתאם למזרנים שיש בידיכם או למזרנים העתידיים אותם תקנו) לפי סגנון העיצוב הנדרש ולפי דרישות נוספות לכם: כגון ארגז מצעים כשטח אחסון ועוד. תוכלו לבצע סקר מקדים כדי לזהות באופן כללי אילו רשתות מציעות מיטה יהודית בזול ומתוכן לבצע את הסקר המקיף יותר.

 

בחרו במיטה יהודית ובמזרנים במידות סטנדרטיות

במידה ואתם מעוניינים להוזיל מחירים ברכישת מיטה יהודית חשוב שתבינו כי חברות הרהיטים משלמות עלויות גבוהות על ביצוע עבודת נגרות מותאמת אישית ולכן ככל האפשר – העדיפו מיטה בסטנדרטים המקובלים, מיטה יהודית במידות הרגילות תעלה לכם משמעותית פחות ממיטה יהודית בהתאמה אישית.

בחרו בעיצוב קיים והימנעו מדרישות עיצוב מורכבות

ממש כמו בפסקה הקודמת, גם כאן – עיצוב בקונספט המקובל של חברת הריהוט יאפשר לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר, זאת בהתאם לכך שהחברה לא נדרשת לייצר עבורכם עיצוב חדש הכולל עמידה מול ספקים, שעות עבודה רבות וייצור ליין חדש. כאשר אתם בוחרים בעיצוב מובנה, אתם יכולים ליהנות מרמת עיצוב גבוהה שאינה דורשת מהחברה להקדיש לכם זמן עבודה ומשאבים ולכן היא יכולה לספק לכם את המיטה היהודית במחיר הטוב ביותר.

 

בחרו במיטה יהודית מעץ סנדוויץ’

למרות שכשמחפשים מיטה יהודית זולה הנטייה הטבעית היא לבחור במיטה מסיבית או מחומרים אחרים באיכות ירודה – כאן לא נמליץ לכם לחסוך. מיטה יהודית מחומר פשוט עשויה להתבלות במהירות ולצאת מכלל שימוש תוך תקופה קצרה. לעומת זאת, כאשר אתם משקיעים במיטה יהודית מעץ סנדוויץ’, אתם מקבלים מוצר איכותי בעלות סבירה ויודעים שהוא עומד ללוות אתכם למשך שנים ארוכות. מבחינתכם, זו השקעה משתלמת שמומלץ מאוד לבחור בה.

 

חפשו מבצעים, מחירי אאוטלט והנחות מיוחדות

חנויות רהיטים רבות מציעות מחלקת אאוטלט וכן מבצעים משתלמים בעיתויים שונים. כאן מומלץ לכם לבחור במחירים נמוכים יותר או להמתין לתקופת מבצעים על מנת להשיג מיטה איכותית במחיר נמוך הודות למבצע משתלם בלי לפגוע ברמת האיכות שלה.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

העדיפו חנות אונליין על פני חנות רהיטים פיזית

ההבדל בין חברת ריהוט שמספקת שירות אונליין בלבד לבין חברת ריהוט שמציעה גם אולמות תצוגה וחנות פיזית – מתבטא באופן משמעותי במחיר. הרציונל שעומד מאחורי הפער במחיר הוא פשוט: ככל שחברת הרהיטים נדרשת להוצאות גבוהות יותר בתחום המכירות, היא תגבה מחיר גבוה יותר עבור הריהוט. כאשר חנות רהיטים משווקת רק באמצעות חנות מקוונת, היא חוסכת עלויות תיווך שונות כגון: שכירות של אולמות תצוגה, משכורות לאנשי צוות ומכירות ועוד.

חברת אלינה למשל, מחזיקה רק בחנות אינטרנטית ובכך היא מורידה את המחירים משמעותית כיוון שהיא מוכרת מוצר נטו ללקוח מבלי שהיא נזקקת לשלם סכומים גבוהים על הוצאות שונות הקשורות במכירה פיזית. אתם כלקוחות יכולים לנצל את שיטת שיווק זאת על מנת למצוא מיטות יהודיות באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר משתלם מאוד.

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

חנויות אונליין חוסכות לספקים תשלומים רבים על מגוון שירותים: שכירת שטחי מסחר, תשלום לעובדי מכירות, תשלום למעצבים, לספקים שונים ועוד. באמצעות החיסכון הזה הם יכולים לשווק ללקוחות מיטות יהודיות זולות מהמקובל מבלי שרווחיות העסק שלהם תיפגע. לקוחות רבים שמנצלים את היכול הגלומה ברכישת רהיטים מספק אינטרנטי מרוויחים כסף רב באמצעות האחוזים המתקזזים בעסקה על הוצאות של מכירות בצרה פיזית. 

 

לקוחות חכמים קונים מיטות באונליין, מוותרים על שיטוט באולמות תצוגה ונהנים מרהיט מותאם אישית עד הבית במחיר הטוב ביותר.

קיימות מספר אפשרויות להוזלת מחיר מיטה יהודית:

  • חיפוש מבצעים וחנויות אאוטלט
  • בחירה במיטות היהודיות בפורמט סטנדרטי מבחינת מידות ועיצוב
  • ביצוע סקר שוק מקיף במטרה למצוא רשתות ריהוט המשווקות מיטות יהודיות במחירים נמוכים ביחס למתחרים.

תלוי. במידה ואתם מזינים מחברה המספקת ריהוט ללא המלצות ומתמקדת במחיר הזול כשהיא מפחיתה באיכות המוצרים וחוסכת בטכניון עיצוב מתקדמות – הרכישה הזולה עשויה להתברר כלא משתלמת ובאה על חשבון איכות המוצר. אולם, חברות כמו אלינה שמשתמשות אך ורק בפקטור החיסכון הנגזר מפעילות מקוונת בלבד – מציעות מיטות איכותיות ביותר כשהמחיר אינו מצביע על טיב המוצר. זו הסיבה שלקוחות רבים המעוניינים למצוא מטה יהודית בזול בלי להתפשר על איכות גבוהה – פונים לבצע את הרכישה באתר של אלינה.

בהחלט, למרות שעלויות מיטה מעץ’ מלא או מעץ סנדוויץ’ יקרות יותר מאפשרויות של חומרים אחרים – אין ספק כי מדובר בהשקעה לטווח הארוך שלבסוף, בפרספקטיבה של שנים תהיה משתלמת לכם כמשתמשים קבועים.ְ שימו לב כי ברכישת מיטה מחומר פחות איכותי כגון סיבית – אתם תיאלצו תוך זמן קצר להחליף את המיטה ואז ממילא החיסכון יתברר כזמני ובלתי משתלם.

באלינה תוכלו למצוא מיטה יהודית במחיר של החל מ-1200 ש”ח בלבד. מחיר מיטה יהודית משתנה בהתאם לגודל המיטה, לסגנון העיצוב ולאופציות נוספות כגון: ארגז מצעים וכדומה.

שוק המיטות היהודיות מפותח מאוד ומציע סגנון אלגנטי מרופד לצד עץ טבעי חשוף למראה מינימליסטי. בחירת סגנון העיצוב תיעשה בהתאם להעדפות האסתטיות של הצרכנים.

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’