קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה יהודית כשרה

מיטה יהודית כשרה

מיטה יהודית כשרה מספקת רהיט חשוב בשגרת חיי בני זוג שומרי תורה ומצוות. אז למרות שאין חותמת כשרות על מיטות יהודיות וגם לא אוכלים אותן כמובן 🙂, הן נדרשות לעמוד בדרישות ההלכה היהודית ולספק אפשרות להצמדה והפרדה לפי צורך. כאן בהמשך נלמד מהי מיטה יהודית? למי היא מיועדת ואיך ניתן לבחור מיטה יהודית מושלמת שתשרת אתכם זמן ארוך. מיטה יהודית כשרה – כל מה שחשוב לכם לדעת.

 

מהי מיטה יהודית כשרה?

מיטה יהודית כשרה היא מיטה זוגית הנחלקת לשתי מיטות לפי הצורך. מיטה זו מסייעת לדתיים ולשומרי תורה ומצוות לקיים את ההלכה בהידור ולהפריד את המיטות בזמנים בהם בני הזוג אינם יכולים לישון כשהמיטות צמודות.

 

 

שימו לב כי מיטה יהודית צריכה לענות על שתי פרמטרים עיקריים: יכולת הצמדה מוחלטת של שתי המיטות ללא שתיפרדנה בתזוזה וכן יכולת הפרדה קלה ונוחה של שתי המיטות. רוצים את הדגשים בצורה יותר נרחבת ומפורטת? בכיף! הנה הם לפניכם:

הדגשים החשובים בבחירת מיטה יהודית כשרה

נוחות

בבחירת מיטה יהודית כשרה העיקרון הראשון שצריך לעמוד מול העיניים הוא נוחות השימוש בה. כפי שפתחנו: מיטה יהודית צריכה להיות סופר גמישה ולהתאים את עצמה לדרישות בני זוג שומרי תורה ומצוות: היא נדרשת לספק נוחות כשל מיטה זוגית סטנדרטית בזמן בו המיטות צמודות זו לוו ובמקביל לאפשר הפרדה נוחה ופשוטה בזמנים בהם המיטות נדרשות להיות מופרדות.

הודות לתנאים לו, ייצור מיטות יהודיות דורש מיומנות גבוהה והרבה מקצועיות אותן לא מספקות כל חברות הריהוט. חברת אלינה המתמחה באופן ממוקד בתחום המיטות היהודיות, משקיעה מאמץ רב בתכנון ומתן פתרונות לכל דרישות הציבור החרדי/דתי והודות לכך המיטות של החברה נחשבות לנוחות והייעודיות ביותר לבני מגזרים אלו ולא רק (קיימים זוגות בציבור הכללי המעוניינים באפשרויות גמישות בעיצוב המיטה ולכן מזמינים גם הם מיטות יהודיות).

הנעה פשוטה וקלה

בבחירת מיטה יהודית חשוב לבחון שהמיטות נפרדות זו מזו בקלות. מומלץ לבחור במיטה יהודית עם מחליקי סילקון שמאפשרים להזיז את המיטות זו מזו מבלי להשקיע אנרגיה רבה.

מנגנון נעילה

בחברת אלינה המיטות היהודיות כוללות מנגנון נעילה מיוחד המאפשר לסגור את שתי המיטות בצורה הרמטית. התוצאה של שימוש במנגנון זה הוא הצמדה בטווח אפס של שתי המיטות כדי לייצר מצע שינה נוח המדמה מיטה זוגית רגילה אפילו שמדובר בפועל, בשתי מטות בעלות אופציה של הפרדה.

עיצוב מוקפד

אין ספק כי חדר השינה הוא החדר השמעתי ביותר בבית. זו הסיבה שחברת אלינה מספקת מיטות יהודיות בעיצוב ברמה הגבוהה ביותר בשוק. בנוסף, היא מספקת גיוון בדגמים ובסגנונות העיצוב כך שכל משתמש יכול למצוא את עצמו בקטגוריות העיצוב השונות:

  • עיצוב כפרי מינימליסטי – החברה מספקת מיטות מעץ אורן מלא בעיצוב נקי מאוד ובקו חלק לזוגות שאוהבים עיצוב מודרני חד וחלק.
  • עיצוב אלגנטי בריפוד נעים – מתאים למשתמשים האוהבים את סגנון העיצוב הרומנטי יותר ומתחברים לחוויית שינה אלגנטית ומפנקת עם ראש מיטה ובסיסי מיטה מרופדים.

ארגז מצעים

שימו לב לבחון האם ניתן לרכוש מיטה יהודית המשלבת ארגז מצעים כאופציה לניצול השטח “המת” שנמצא מתחת למיטות – לצרכי אחסון.

איכות

מיטות יהודיות נדרשות לספק לכם חווית שינה אולטימטיבית במשך שנים ארוכות. ככל שתקפידו על רכישת מיטה יהודית שעשויה מעץ מלא או מעץ סנדוויץ’ ומיוצרת בסטנדרטים גבוהים מבחינה טכנולוגית ומבחינת גימורים – כך תוכלו ליהנות מחוויית שימוש ארוכה במיטה יהודית מבלי שתסתכנו בבלאי, שברים, קילופים, שריטות, ריקבון בעץ וכדומה.

 

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

מיטה יהודית כשרה היא מיטה זוגית הכוללת צמד מיטות נפרדות. מיטה יהודית משמשת את בני המגזר החרדי/דתי בבואם להגדיר שנת לילה איכותית תוך שמירה על גדרי ההלכה. מיטה יהודית נפרדת מציעה הפרדה נוחה ויעילה והצמדה מקסימלית לפי צורך.

מיטה יהודית כשרה מיועדת לבני זוג מהמגזר הדתי ומהמגזר החרדי כאנשים שומרי תורה ומצוות המעוניינים לקיים את כל פרטי ההלכה קלה כבחמורה. עם זאת, מפתיע כי חלק מצרכני מיטה יהודית הם גם זוגות מהציבור הכללי שאינם מקפידים על קיום דרישות ההלכה ועם זאת מעוניינים במיטה זוגית נפרדת שמשרתת להם מטרות של גמישות ופרטיות.

מיטה יהודית כשרה של קליקה עונה על מגוון פרמטרים חשובים: מיטה יהודית של אלינה מיוצרת בהתאמה אישית לצרכי הציבור הדתי ובכך מציעה התאמה מקסימלית לדרישות השונות: נוחות, איכות, חומרי גלם משובחים, טכנולוגיות ייצור מתקדמות, מנגנון נעילה איכותי ועיצוב יפהפה כך זאת לצד מחיר נמוך ורכישה קלה ונוחה באתר ידידותי.

המיטות היהודיות ש ל אלינה מיוצרות מעץ אורן מלא ומעץ סנדוויץ’. חומרים אלו ידועים בעמידותם הגבוהה וביכולת שלהם לעמוד גם בעומסים, כך שהמיטות של אלינה תוכלנה ללוות אתכם לאורך השנים גם עם התרחבות המשפחה.

מיטות יהודיות כשרות של אלינה מספקות נעילה הרמטית בזכות מנגנון איזי לוק מתקדם המשפר את הצמדת המיטות לטווח אפס. ההצמדה הטוטלית משפרת את חוויית השינה באופן משעותי ומסייעת לשינה איכותית, בריאה וטובה יותר. שימו לב לחוסר הנוחות הכרוך במיטות שאינן נצמדות באופן מלא והבינו את היתרון הגדול במנגנון הנעילה של אלינה.

שוק המיטות היהודיות מפותח מאוד ומציע סגנון אלגנטי מרופד לצד עץ טבעי חשוף למראה מינימליסטי. בחירת סגנון העיצוב תיעשה בהתאם להעדפות האסתטיות של הצרכנים.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’