קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה כשרה

זר שיקרא את הכותרת יתמה: מה למיטה ולכשרות? כשרות קשורה לאוכל, לא?! מה לה ולחדר השינה? אלא שההלכה היהודית סובבת את סדר יומו של היהודי ומדריכה אותו בהנהגות הקשורות אף בשינה בחדרי חדרים. מיטה כשרה או מיטה יהודית כפי שמקובל לכנותה, היא מיטה זוגית נפרדת המשמשת את בני הזוג ומאפשרת להם להקפיד על שמירת גדרי ההלכה בכל מעגל החיים הזוגי. מיטה כשרה מאפשרת מצד אחד הצמדה טוטאלית ומצד שני הפרדה והיא חלק ממעטפת הלכתית המסייעת לשמירת החידוש והרענון בחיי הנישואין בבית היהודי. קראו על מיטה כשרה של אלינה ואיך היא משדרגת את חדר השינה היהודי.

 

מיטה כשרה מבית אלינה – מה זה בדיוק?

מיטה כשרה של חברת אלינה היא מיטה זוגית נפרדת שמצד אחד מאפשרת הצמדה במרחק אפס ומצד שני מציעה אפשרות להפרדה בקלות. המיטה כוללת טכנולוגיית איזי לוק לנעילה של המיטות כך שבזמן שהמיטות צמודות המיטה לא תיפרד ומצד שני ניתן להרחיק את המיטות בקלות זו מזו בזמן הנדרש.

מיטות כשרות של אלינה מציעות נוחות, יוקרה, איכות ומחיר טוב. קראו על היתרונות של מיטה כשרה מבית אלינה:

 

נוחות מקסימלית

בניגוד לחברות אחרות המבצעות התאמות במיטות קיימות על מנת לייצר מיטה כשרה. חברת אלינה מתמקדת בפיתוח מיטות יהודיות. המיקוד הצר הזה מאפשר לה לרכז את המשאבים בייצור המיטות הכשרות הטובות ביותר בשוק. היא מקפידה על נוחות שינה מקסימלית שלא נפגמת הודות לצורך בהפרדה אלא להפך, רק משתפרת, כך לפי עדותם של לקוחות מרוצים.

טכנולוגיית איזי לוק

טכנולוגיית איזי לוק היא טכנולוגיה גאונית שפותחה במטרה לשמש את משתמשי המיטות הכשרות ולא רק. מדובר בפטנט נעילה מתקדם המאפשר בקלות לסגור את צמד המיטות בצורה הרמטית ובעת הצורך, לפתוח את הנעילה ולהפריד את המיטות בלי בעיה. מדובר בבשורה לשומרי תורה ומצוות שיכולים ליהנות משתי האופציות: גם מיטות מחוברות שמרגישות לחלוטין כמו מיטה זוגית וגם מיטות נפרדות לצורך שמירה והקפדה על גדרי ההלכה.

מזרנים אורטופדיים

באלינה ניתן לבחור מזרנים אורטופדיים ויסקו הידועים בתכונה הייחודית שלהם לזיכרון מנח גוף האדם. חומר הויסקו המשולב עם חומרי איכות נוספים מקבל את הצורה של גוף האדם ומתאים את עצמו לפי מבנה גוף המשתמש. תכונות אלו מאפשרות הפחתה בעומסים על הצוואר, חגורת הכתפיים והגב ומעניקות חוויית שינה מדויקת ומענגת. ניתן להזמין מזרני ויסקו אורטופדיים בהתאמה אישית למיטה כשרה.

 

מיטות כשרות בסגנון יוקרתי

אלינה כחלק ממדיניות הרואה ערך לדרג את עולם המיטות הכשרות, מציגה ליין חדשני, יפהפה ויוקרתי ביותר של מיטות יהודיות. הדגש הייחודי הנמצא במיטות אלה הוא בעיצוב שלהם שאינו מגלה על יכולת ההפרדה של המיטות בזמן חיבור ונראה לחלוטין כמיטה זוגית. החברה מציעה שני סגנונות עיצוב מובילים: מיטות מרופדות ומיטות עץ מלא. המיטות מיוצרות ברמה הגבוהה ביותר ובגימור מושלם.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

אתם יכולים לישון בשקט עם מיטה יהודית במחיר משתלם

אלינה מבטלת את פערי התיווך ומציעה מיטות, ראשי מיטה וארגזי מצעים במחיר של החל מ-655 ש”ח. “כאשר המכירות שלנו מתנהלות רק באתר, אנחנו חוסכים בעלויות של שכירות אולמות תצוגה, אחסון וניהול וממילא יכולים לספק ללקוח מיטה כשרה במחיר המשתלם ביותר”, כך לדברי מנהלי חברת אלינה.

 

איכות

מיטה חברה מבית אלינה היא מיטה העשויה בטכנולוגיות מתקדמות מחומרי גלם מעולים כגון עץ אלון מלא וריפוד העשוי מהאריגים המשובחים ביותר. החברה רואה לנכון לספק ללקוחותיה חוויית שינה מושלמת לטווח הארוך ואינה מתפשרת על דבר בדרך לייצור עוד מיטה איכותית.

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

מיטה כשרה היא מיטה לחדר שינה העונה על דרישות ההלכה היהודית. מיטה כשרה מאפשרת חיבור של שתי המיטות והפרדה בשעת הצורך.

טווח מחירי מיטות יהודיות של חברת אלינה נע בין 655 ש”ח ועד 3,900 ש”ח למיטה הכוללת ראש מיטה וארגזי מצעים. מחיר מיטה כשרה מבית אלינה משתנה לפי סוג המיטה (מרופדת או עשויה מעץ מלא), רמת העיצוב, האם יש ארגזי מצעים ולפי מידות המיטה.

מיטה כשרה של מיטת אלינה עשויה מעץ סנדוויץ’ משובח מה שמעניק לה רמת עמידות גבוהה ביותר גם בנשיאת משקל כבד. מיטות מרופדות של חברת אלינה מצופות בבד המשלב ויסקוזה ופוליסטר איכותי ביותר.

בחירת מידות למיטה כשרה נעשית לפי מידות המזרן. מידות המזרן המקובלות הן 190 אורך ו-80 ס”מ רוחב. יש לשים לב כי רבים מעדיפים מזרן רחב יותר ולכן רוכשים מזרנים ברוחב 90/100 ס”מ כל אחד. בנוסף, משתמשים גבוהים במיוחד למעלה מ-1.78 מטר מעדיפים לרוב להשתמש במזרנים באורך 200 ס”מ. 

באתר של אלינה מערכת מיוחדת לעריכת סימולציה לבחירת סגנון למיטה. באמצעות בחירה בסוג המיטה המבוקשת ובצבע הרצוי מוצגת על במסך תמונה מדויקת של המיטה כפי שתראה בדגם הנבחר.“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’