קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה עם הפרדה יהודית

מיטה עם הפרדה יהודית

מיטה עם הפרדה יהודית היא מיטה המשמשת את בני הזוג שומרי ההלכה לכל אורך חיי הנישואין כשהיא מספקת דינמיות ורמת גמישות גבוהה: מצד אחד: הצמדה מלאה ומנגד: אפשרות להרחקה בזמן בו המיטות נדרשות להיות נפרדות זו מזו. כאן בהמשך: הכל על מיטה יהודית ייעודית והדגשים החשובים לרכישה מוצלחת של מיטה עם הפרדה יהודית. 

 

מהי מיטה עם הפרדה יהודית?

מיטה עם הפרדה יהודית היא מיטה זוגית שבה קיימת פונקציה של הפרדה לשתי מיטות. שמו של רהיט זה נגזר ממטרתו: לסייע בני זוג שומרי תורה ומצוות לקיים את כל דרישות ההלכה היהודית בהידור. באמצעות המיטה הנפרדת יכולים זוגות ליהנות ממיטה זוגית אחת ומצמד מיטות נפרד בהתאם לזמנים השונים ולדינמיות המאפיינת את חיי הנישואין.

ההלכה היהודית התומכת ומנחה לחיי נישואין מלאי אושר וסיפוק יחד עם התרעננות והתחדשות משתמשת במיטה של בני הזוג כאמצעי לקיים את צווי השם ולתרום לחידוש הקשר הזוגי לצורך חיזוקו והעמקתו עם הזמן.

קהל היעד של מיטה עם הפרדה יהודית

הרוכשים של מיטה עם הפרדה יהודית הם זוגות שומרי מצוות לצד אנשים המעוניינים בחוויית הגמישות והפרטיות אותה מספקת מיטה בהפרדה יהודית. בחברת אלינה, יכולת ההצמדה המלאה מושכת צרכנים מכל המגזרים ליהנות ממיטה איכותית, נוחה ומשתלמת שגם ניתנת להפרדה בכל עת.

 

העקרונות החשובים בבחירת מיטה עם הפרדה יהודית

מיטה יהודית – נוחות זו מילת המפתח

בסופו של יום (בלי מטאפורה ומליצות, אחרי הכל המיטה משתמשת אותנו בסופו של יום – פשוטו כמשמעו) מה שאנחנו מחפשים במיטה זו נוחות. שינה בריאה על מצע נוח וארגונומי הוא א’-ב’ בשגרת חיים תקינה ואיכותית. חברת אלינה מספקת מיטות בהפרדה יהודית בדגש על נוחות מקסימלית המתבטאת בבסיס שינה יציב, מזרנים אורטופדיים ויכולת הצמדה והפרדה בקלות. חברת אלינה כחברה המתמקדת בייצור ריהוט ומזרנים לציבור הדתי יודעת את העבודה ומספקת ריהוט יהודי משובח ונוח במיוחד.

מיטה יהודית מעץ בטכנולוגיות ייצור מתקדמות

מיטה יהודית מעץ חשובה מאוד כדי לספק רהיט מושלם ללקוח שישמש אותו לאורך שנים. העדיפו עץ אלון מלא ועץ סנדוויץ’ כחומרי גלם למיטה יהודית על פני שימוש בסיבית. הסיבה לכך היא שסיבית אינה עמידה בעומסים ועלולה להתבלות אחרי שימוש קצר. אנו מאמינים כי אינכם רוצים להשקיע בריהוט שלא ישמש אתכם זמן ארוך ולכן ממליצים מניסיון ללכת על הבטוח ולבחור בעץ מלא או בסנדוויץ’ – לחוויית שימוש מיטבית וארוכת טווח.

מיטה יהודית המשמשת כמיטה זוגית בזמן הצמדה

אחת מהדרישות העיקריות בבואם של בני זוג דתיים לרכוש מיטה יהודית היא שהמיטה תאפשר הצמדה מלאה כשהמיטות קרובות זו לזו. מסיבה זו ייצרה חברת אלינה מנגנון הצמדה איכותי ה”נועל” את המיטות ומצמיד אותן זו לזו בצורה הרמטית. מנגנון זה יוצר מצב בו שתי מיטות נפרדות משמשות מצע שינה אחיד ממש כמו מיטה זוגית רגילה ועם זאת, ניתן להפרידן בכל עת ולקבל מרחבי שינה נפרדים. הגמישות – היא שם המשחק כאן.

מיטה עם הפרדה יהודית – סוגיית העיצוב

מחפשים מיטה יהודית איכותית ברמת עיצוב גבוהה? חברת אלינה מנגישה לכם סימולטור עיצוב באתר המאפשר לכם ליהנות מתצוגה מקדימה של נראות המיטה לפי עיצוב נבחר. באתר מגוון סגנונות עיצוב אפשריים המעניקים לכם חופש פעולה והרבה מרחב לעיצוב חדר שינה בטעם האישי שלכם ולפי האופי של דיירי החדר, החל מסגנון כפרי מינימליסטי ועד לחדר שינה בקונספט אלגנטי.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

מיטה זוגית בהפרדה יהודית ניתנת לרכישה באתר של אלינה במחיר נמוך ובלי לוותר על איכות גבוהה מאוד, עיצוב מוקפד והתאמה מקסימלית לצרכי הזוג כולל מידות ומזרנים אורטופדיים. שימו לב כי ההזמנה באתר נוחה ואינטואיטיבית וכן מאפשרת לצפות בסימולציה של המיטה כפי שתיראה לאחר ההזמנה הסופית. הזמנה של מיטה יהודית בהפרדה מומלצת באתר של אלינה בהתאם לשירות, למחיר, לאיכות המוצר וליופיו.

בהחלט. מיטה בהפרדה יהודית של אלינה מצוידת במנגנון נעילה הרמטי המציע הצמדה עד לטווח אפס לקבלת מיטה זוגית לכל דבר ועניין. מנגנון נעילה זה שפותח על ידי החברה, מעיד על חשיבה מעמיקה על צרכי המשתמשים ויכולת פיתוח אמצעים לנוחות מקסימלית של שימוש במיטה יהודית. 

מיטה יהודית בהפרדה של אלינה ניתנת לרכישה במספר וריאציות:

 • מיטה יהודית בסיסית הכוללת שתי מיטות הנפרדות זו ומזו ונצמדות זו לזו לפי צורך.
 • מיטה יהודית נפרדת עם ארגז מצעים הכוללת מנגנון הרמה איכותי.
 • מיטה יהודית נפרדת עם גב מיטה בעיצוב תואם לבסיס המיטה.
 • מיטה יהודית עם מזרנים אורטופדיים במידות מדויקות
 • מיטה יהודית עם טופר – שכבת נוחות איכותית לשדרוג המזרונים הקיימים.
 • מיטה יהודית עם כריות אורטופדיות לשיפור חווית השינה.
 • ועוד

מחיר מיטה בהפרדה יהודית של חברת אלינה משתנה בהתאם לסוג המיטה ומה היא כוללת, להלן מספר פרמטרים שלהם השפעה על מחיר הסופי:

 • סוג המיטה
 • סגנון עיצוב
 • מידות מיטה
 • שילבו של ארגז מצעים
 • שילבו מזרנים אורטופדיים
 • שילוב כריות אורטופדיות
 • שילוב של טופר
 • הובלה והרכבה

שימו לב כי שינו בגדלים ובעיצוב הסטנדרטיים יוביל לעליה במחיר. נציין כי רכישה באתר אלינה מתבררת כמשתלמת מאוד הודות לעובדה כי היא מתבצעת באופן מקוון וכוללת את ביטול פערי התיווך המאפיינים רכישה בחנות רהיטים פיזית.

זה תלוי אם אתם מעדיפים את ניצול השטח לאחסון או שאתם מעדיפים הזזה קלה ככל האפשר של המיטות. באלינה, המיטות נוחות מאוד להזזה ולכן מומלץ לבחור באופציה הכוללת ארגז מצעים.

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’