קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

היכן לקנות שכבת נוחות למזרן?

שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית

מכירים את תחושת הבהלה שמציפה אתכם כשאתם חולמים חלום רע? לשמחתכם היא רגעית, שכן עם ההבנה כי היה זה רק חלום אתם חשים הקלה עצומה. עם זאת, מה קורה כשבכל בוקר אתם מתארים את הלילה שעבר עליכם כ”סיוט”? זהו כבר סיפור אחר.

לנו ב-ALINA יש מוצר ייחודי שעשוי לספק לכם נוחות ושינה טובה. הנוחות עליה אנחנו מדברים ואותה שואפים להעניק לכם, היא שכבת נוחות למזרן הידועה בשם “טופר” (שכבה המונחת על גבי המזרן הקיים). אז היכן כדאי לרכוש אותה ולמי היא יכולה להתאים? 

 

טופר: שכבת נוחות למזרן שמשדרגת את הלילה

אתם מלקים את עצמכם על כך ששוב לא נרדמתם? בכל בוקר אתם מתעוררים בתסכול ובתשישות? אתם מייחלים לנוחות אך איכשהו מוצאים עצמכם נאבקים בלילות ללא שינה? חכו רגע לפני שאתם מרימים ידיים. שכבת הנוחות המיועדת להנחה על המזרן הקיים – הטופר, עשויה לפתור את הבעיה ולהשיב אליכם את זו שאתם מתגעגעים אליה – הנוחות. רכישת הטופר שעוביו כ-7 ס”מ, מומלצת במקרים הבאים:

  • חוסר הנוחות הינו מצב מתמשך ומתסכל שפוגש אתכם בכל לילה 
  • המזרן שלכם תקין וגילו לא יותר מעשר שנים, אך בכל זאת לא נוח לכם 
  • אתם רוצים לשפר את הנוחות, אך במחיר שלא יגרום לכם לחוסר נוחות

היכן כדאי לרכוש את הטופר למזרן?

אנחנו יודעים, כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו כעת הוא על רכישת טופר במיידי. ובכל זאת, אנחנו ממליצים לכם שלא להיות פזיזים, ולבדוק לעומק את התנאים הנלווים לרכישתו. אז מאחר שאתם כבר כאן, דעו מה אנחנו מציעים ומעניקים לכם עם רכישת שכבת נוחות למזרן מ-ALINA:

  • מתן אפשרות בחירה – אנחנו מאמינים ששכבת הנוחות צריכה להתאים עצמה אליכם – לצרכים ולהעדפות שלכם, ולא להיפך. לכן, אצלנו תמצאו שני סוגים שונים של שכבת נוחות למזרן – האחד עשוי ויסקו והשני לטקס. השיקול היחיד שאמור להנחות אתכם בבחירתכם – הנוחות והחוויה להן אתם שואפים.
  • שנו על הטופר בלילה – כבר שכחתם מהי נוחות עד לכדי מצב שאתם מפקפקים ביכולתו של הטופר להעניק לכם אותה? אנחנו מבינים אתכם. מסיבה זו, ניתנת לכם מאיתנו תקופת ניסיון במהלכה תוכלו לישון על הטופר: גם לישון עליו פיסית כמובן, אך גם לקבל החלטה ללא לחץ ובקצב שלכם אם תרצו להשאירו על המזרן. מאיתנו אליכם: 30 לילות ניסיון!
  • הובלה בחינם – שורות קטנות שלבסוף מפתיעות (לרעה) את הלקוח? זה לא הסגנון שלנו. המחיר שאתם רואים בעמוד המוצר של שכבות נוחות למזרן, זהו המחיר הסופי שתשלמו. ורק למקרה שזה לא היה ברור: ההובלה של הטופר אליכם, בחינם. כשאנחנו מתחייבים על נוחות, אנחנו מקיימים. 
סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא


מעוניינים להתייעץ איתנו לגבי שכבת נוחות למזרן המתאימה לכם? התקשרו כעת – 051-542-7757

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’