קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטות נפרדות

מיטה נפרדת של חברת אלינה היא מיטה איכותית המיועדת לשומרי תורה ומצוות המעוניינים לקיים את ההלכה היהודית בהידור מבלי לוותר על נוחות וחוויית שינה מושלמת. מיטות נפרדות מבית ‘אלינה’ מגיעות עם טכנולוגיית נעילה חכמה להצמדת המיטות בצורה הרמטית לצד פתיחה קלה ונוחה לצורך הפרדה והרחקה. קראו על המיטות הנפרדות מבית אלינה וכיצד הן משדרגות את חדר השינה היהודי בצורה משמעותית.

 

מיטות נפרדות לחדר שינה – הצורך והפתרון

לפי ההלכה היהודית קיימים זמנים בם על בני הזוג לבצע הרחקה בין המיטות. הרחקה זו כחלק ממערכת הלכתית הנוגעת לשלום הבית היא אמצעי לחידוש הקשר הזוגי, לרענון ולחיבור מועצם ביניהם. כאן קם ועולה הצורך במיטה זוגית נפרדת שמצד אחד תאפשר חיבור מקסימלי ומנגד תציע גמישות ואופציה להזזה קלה של המיטות זו מזו.

חברת אלינה קמה במטרה לענות על הצורך הזה ולהעניק פתרונות שינה איכותיים לכל מי שמעוניין במיטה זוגית בקונספט נפרד.

 

איך לבחור מיטות נפרדות לחדר השינה?

בבחירת מיטות נפרדות לחדר שינה יש לשקול מספר פרמטרים עיקריים:

מידות המיטה

בשלב הראשון כדי לקבוע מידות רלוונטיות למידות המיטות יש למדוד את מידות חדר השינה. כמובן שבשילוב רהיט כה משמעותי יש להתחשב במימדי החדר, בחדר שינה קטן נרצה מיטה במידות מינימליות ובעיצוב בקו שקט ונקי. אמצעים אלו יאפשרו לנו להנות מחדר במקרה מרווח יותר.

לעומת זאת, אם חדר השינה שלנו מציע חלל בתנאים מוגדלים, נוכל לשקול מזרנים רחבים יותר ועיצוב המשלב אלמנטים רבי רושם.

שימו לב למידות המזרנים הסטנדרטיים לחדר השינה:

80-90 ס”מ רוחב ו-190 ס”מ אורך (לכל מזרן בנפרד, כמובן שיש להכפיל את המידות כפול 2 כדי להבין כמה נפח הם יתפסו בחלל).

עבור משתמשים גבוהים מאוד או עבור מי שמעוניין במרחב שינה גדול יותר ניתן לבחור במידות מוגדלות של 200 ס”מ אורך ו-100 ס”מ רוחב. כאן ניתן ביטוי להעדפות האישיות וכמו שאמרנו – לגודל החדר וליכולת שלו להכיל מיטה בפורמט מוגדל.

 

סגנון עיצוב

כאן יש לבחור בין הסגנונות השונים באתר אלינה: החל מסגנון כפרי מינימלי ועד למיטה מרופדת בקו אלגנטי שמשדרת יוקרה, מלכות ונוחות מפנקת. באתר אלינה מערכת סימולציה לבחירה מדויקת של הדגם הרצוי.

תוספת ארגז מצעים

רבים ממשתמשי מיטות נפרדות מעוניינים בניצול השטח שתחת המיטות לצרכי אחסון. באתר של אלינה מגוון מיטות פונקציונליות משולבות ארגז מצעים.

גב מיטה

לגב המיטה השפעה ניכרת על עיצוב החדר, זהו חלק עיקרי בויזואליות של המיטה ולכן הבחירה צריכה להיעשות בתשומת לב. באתר אלינה אפשרות לבחור בצורה מדויקת את סגנון המיטה: החל מסגנון כפרי, המשך לסגנון אורבני ועד לסגנון רומנטי יוקרתי. חברת אלינה מודעת לשוני בטעם של המשתמשים השונים ולכן מדייקת סגנונות עיצוב מגוונים לגב המיטה שישדרו את המסר הרצוי ויאפיינו את החדר לפי העדפות הלקוחות.

חומרי גלם

חברת אלינה משתמשת לייצור מיטות נפרדות בחומרי גלם מעולים לרבות: עץ אלון מלא, עץ סנדוויץ’ ואריגי ריפוד ברמה הגבוהה ביותר.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

מהי טכנולוגיית איזי לוק לשינה נוחה הרבה יותר?

מיטות נפרדות מבית אלינה מציעות חווית שינה משודרגת הודות לטכנולוגיית איזי לוק המאפשרת חיבור מושלם בין המיטות בזמן הצמדה כדי לספק חוויה כשל שינה במיטה זוגית על בסיס אחד. כאן לא מורגשות תזוזות של המיטות כשהן צמודות אולם כשיש צורך לבצע הפרדה, פעולת ההרחקה קלה ופשוטה ביותר.

 

מיטות נפרדות של אלינה – ללילה טוב יותר

אתם מוזמנים לנסות את ליין המיטות המפנק של אלינה כדי לזכות בחוויית שינה משותפת משודרגת. הזמינו היום מיטות נפרדות באיכות הגבוה ביותר ותיהנו מנוחות, עיצוב ויוקרה בחדר השינה שלכם.

שאלות נפוצות

״לא הביישן למד…״

מיטות נפרדות הן מוצר ייעודי המתאים לשומרי תורה ומצוות וכולל זוג מיטות הניתנות להצמדה/הפרדה וחולקות גב מיטה משותף. מיטות נפרדות של אלינה עשויות מחומרי גלם משובחים וחזקות במיוחד לצד יכולת הצמדה הרמטית ופתיחה קלה בשעת הצורך.

מיטות נפרדות מתאימות לדתיים ולחרדים המקיימים קלה כבחמורה. אופציה זו מתאימה גם עבור בני זוג שמעוניינים ביצירת מרחב שינה פרטי לכל אחד מהם תוך אפשרות חיבור המיטות הנפרדות למיטה זוגית גדולה. 

מחיר מיטות נפרדות מבית אלינה נע בטווח רחב ותלוי בסוג המיטה, במידות המיטה ובסגנון העיצוב. באתר ניתן למצוא מיטות נפרדות במחיר של החל מ-655 ש”ח בלבד. מחיר המיטה משתנה בהתאם לבחירה בתוספת של ארגז מצעים, ריפוד מיוחד או מידות מיוחדות.

בהחלט. חברת אלינה מתמקדת בייצור מיטות לציבור הדתי/חרדי ומספקת פתרונות שינה איכותיים במיוחד הכוללים חיבור של המיטות עד שלא ניכר שמדובר במיטות נפרדות וכן שימוש בטכנולוגיית איזי לוק למיקסום אפקט הנוחות.

מיטות נפרדות נמכרות במגוון מידות החל מהמידות הסטנדרטיות בהתאמה למזרונים של 80-90/190 ועד מזרנים ברוחב ואורך מוגדלים: 100/200 ס”מ. בחירת מידות מיטות נפרדות ניתנת בהתאמה לרצון המשתמשים, למידות החדר ולמסגרת התקציב.

קיים מגוון סגנונות עיצוב באתר החל ממיטות נפרדות בסגנון כפרי ועד מיטות נפרדות בעיצוב יוקרתי מודרני. ניתן להתרשם מסגנונות העיצוב השונים באמצעות מערכת הדמיה מתקדמת המופיעה באתר.

באתר אלינה סוגי מיטות שונים שרובן כוללות ארגז מצעים מובנה לניצול מירבי של השטח מתחת למיטות. ארגזי המצעים נפתחים ונסגרים באמצעות מגנון הרמה איכותי במיוחד המאפשר תנועה קלה ונוחה ופתיחה ללא מאמץ מיוחד.

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’