קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה יהודית מעוצבת לשדרוג חדר השינה

מיטה יהודית מעוצבת לשדרוג חדר השינה

היא מוצבת במרכז חדר השינה, עליה אתם עוצמים עיניים וגם פוקחים אותן, והיא יודעת להתאים את עצמה אליכם ולהפוך ברגע מזוגית ליחיד, ולהפך: המיטה היהודית שלכם.

אתם מודים לה על כל הלילות היפים שהעברתם עליה, אך גם רוצים להחליפה באחת חדשה – מעוצבת, נוחה ומתקדמת יותר? אתם בסך הכל רוצים מיטה יהודית מעוצבת של “אלינה”.

משלוש יוצאת אחת: אז על איזו מיטה אתם תרצו לישון בלילה?

לכל זוג צרכים שונים וסגנון עיצובי ספציפי. לכן, ב”אלינה” מציעים שלושה דגמים שונים של מיטות יהודיות מעוצבות לבחירתכם.

אמנם תוכלו לקרוא בהרחבה על כל דגם בעמוד המוצר, אך עד שתעשו זאת הכירו את שלושת הגדולים:

  • בסיס מיטה – במידה שאתם אוהבים סגנון נקי ופשוט, לכו על בסיס המיטה. הבסיס עשוי מעץ אורן, גובהו כ-25 ס”מ והוא אף מגיע עם מנעולים לנעילת-הצמדת המיטות זו לזו. 
  • מיטת עץ עם ארגז מצעים – אתם אנשים של עץ, אך עדיין רוצים עיצוב מעט משודרג יותר? מיטה יהודית מעוצבת עם ארגז מצעים היא זו המתאימה לכם. מדובר על דגם המאופיין בעיצוב סופר-קלאסי, הנותן כבוד מלא לחומר, לעץ. למיטה מחובר ראש מיטה העשוי גם הוא מעץ אורן מלא, הגובה שלה כ-25 ס”מ וכאמור, היא מגיעה עם ארגז מצעים. 
  • מיטה יהודית מרופדת – עבורכם המיטה היא “המלכה” של החדר ואתם מעוניינים בדגם המפואר ביותר? הדגם השלישי והאחרון יענה על הציפיות שלכם (ואף יתעלה עליהן!): המיטה מרופדת בבד, מחובר אליה גב מיטה, היא עומדת על רגלי מיטה וכוללת גם ארגז מצעים.

מיטה יהודית מעוצבת צריכה רק עוד שני דברים

המיטה היא הבסיס לחוויית שינה מופלאה. ומה מניחים עליה בכדי שהחוויה תהיה פשוט מושלמת? 

  • מזרנים – על מיטות יהודיות יש להניח שני מזרנים שונים בגודל יחיד. אצלנו ב”אלינה” תמצאו מזרנים במגוון גדלים, כאשר המשותף לכולם הוא האיכות-נוחות. המזרן שלנו כולל את טכנולוגיית zone support, רמת הקושי שלו הינה 6/10, הוא עשוי 4 שכבות וכ-8 ס”מ מעוביו הינם של ויסקו. 
  • כריות – טוב שיש על מי לשים את הראש בלילה, גם בלילות בהם אתם ישנים בנפרד. אנחנו מדברים כמובן על כריות הנוחות שלנו, העשויות משלושה סוגים שונים: ויסקו, ויסקו ג’ל ולטקס. גודלן של הכריות הינו 40×60, כאשר עוביין בין 9-12 ס”מ (בהתאם לדגם שתבחרו).
סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא


טוב לדעת:
אין לכם עניין ברכישת מזרן, אך כן בשיפור הנוחות שלו? שכבות הנוחות שלנו – הטופרים, יעשו את העבודה.

מדובר על אופציה נגישה ונוחה כלכלית, שמאפשרת לכם לשדרג את הנוחות והאיכות של המזרן הקיים. הטופרים עשויים מויסקו או מלטקס, כאשר הנחתם על המזרן מוסיפה אקסטרה שכבה בעובי 7 ס”מ.

אז איזו מיטה יהודית מעוצבת מתאימה לכם? נשמח לייעץ, לכוון ולהמליץ לכם, התקשרו – 051-542-7757

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’