קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיטה יהודית זוגית עם הפרדה

מיטה יהודית מיועדת לאפשר לבני זוג לקיים את אחת ההלכות החשובות בתחום הזוגיות וחיי המשפחה. עם זאת, רבים חושבים כי מדובר על פתרון שאינו נוח, שיש בו חיסרון. 

לעיתים זוגות לפני נישואין אף חוששים מפני חווית שינה שאינה נוחה, אבל עם התקדמות הטכנולוגיה – ההפך הוא הנכון.

אז איך הפכה מיטה יהודית זוגית עם הפרדה למיטה הזוגית היחידה שכדאי לישון בה?

 

 

למה כדאי לישון במיטה זוגית עם הפרדה?

מיטה זוגית עם הפרדה מאפשרת לזוגות שומרי מצוות לקיים הלכות נידה, כאשר ניתן להפריד את המיטה הזוגית לשתי מיטות יחיד, כאשר האישה נמצאת בתקופת נידה.

עם זאת, קיימים פתרונות שונים לנושא, אשר לא כולם נוחים, או מזמינים במיוחד.

מיטה יהודית באה לפתור את הבעיה הזו ולתת מענה לאנשים שרוצים לקיים את ההלכה, אבל גם לדאוג לשינה זוגית נוחה, לחדר שינה מעוצב ומזמין, לחווית האינטימיות שיש בה הרבה יופי ונעימות.

אבל לא רק דתיים בוחרים לישון במיטה יהודית, כי אם גם זוגות שיש להם רגישות מוגברת לתזוזות של בן/בת הזוג בזמן השינה ולכן מעדיפים לישון על מזרונים נפרדים, כדי לא להרגיש את התזוזות בזמן השינה.

בנוסף, בחירה במיטה זוגית מאפשרת לבני הזוג לבחור שני מזרונים מסוגים שונים וכך להתאים בצורה מדויקת את המזרון לצרכי השינה המדויקים של כל אחד מבני הזוג.

סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

מיטה יהודית עם כל היתרונות הטכנולוגיים של התקופה

הטכנולוגיה בימינו מאפשרת לייצר מיטות יהודיות, שלא רק מאפשרות לבני הזוג לישון בנפרד בתקופת הנידה, אלא גם לחבר את המיטות בכל תקופה אחרת בצורה מושלמת ואחידה.

התוצאה היא לינה במיטה יהודית עם הפרדה, שמתחברת לכדי מיטה אחת, שמרגישה כמו מיטה אחת ולא כמו שתי מיטות נפרדות.

המהדרין יכולים להוסיף גם שכבת נוחות (טופר) שמטשטשת עוד יותר את המרווח שבין המזרונים ומעניקה לבני הזוג חווית שינה כמו במיטה זוגית, גם אם נרדמים על התפר שבין המיטות.

בנוסף, המיטות מגיעות בימינו במגוון עיצובים חדשניים ומרהיבים, שמיועדים לעודד שינה טובה, תחושות נעימות ואת בריאות הנפש – נוסף על בריאות הגוף.

המסגרת הפתוחה בבסיס המיטה מאפשרת חיבור אופטימלי בין שתי המיטות, ליצירת תחושה ומראה של מיטה זוגית אחת, כאשר גם ההפרדה נעשית בקלות וללא טרחה מיותרת. 

חומרי הגלם המשמשים לייצור בסיסי מיטות וראשי מיטה זוגית עם הפרדה הם משובחים ותהליכי הייצור הם מוקפדים.

כך ניתן להבטיח ייצור של מיטה ברמה גבוהה. גם המזרנים איכותיים בסטנדרט גבוה במיוחד והתוצאה פשוט יוצאת דופן.

לסיכום, מיטה יהודית זוגית עם הפרדה היא הבחירה האידיאלית למי שמעוניין לחיות נכון, לפי ההלכה, לחזק את הזוגיות וגם לישון בשיא הנוחות. המיטות של אלינה מציעות חווית שינה ברמה אחרת – היכנסו לקטלוג או צרו איתנו קשר למידע נוסף!

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’