קבלו 10% הנחה ברכישה ראשונה בהרשמה לניוזלטר
משלוחים לכל חלקי הארץ כולל יהודה ושומרון
מובילים מקצועיים בוגרי צבא
משלוחים מהירים! 5-14 ימי עסקים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

הטופ של הטופר: שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית

שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית

שמירה על המצוות וכיבוד ההלכה, ממוקמים בראש סדר העדיפויות והערכים שלכם. עם זאת, שינה בחדרים נפרדים מעולם לא הייתה אופציה עבורכם. לכן, הפתרון שגם אתם בחרתם לאמץ (כמו דתיים רבים אחרים), הוא לישון במיטה היהודית. למרות שהתנאים לחוויית שינה זוגית-חלומית מתקיימים, אתם מרגישים שבכל זאת חסר לכם משהו? אנחנו נשמח להפוך את לילותיכם נעימים, מפנקים ונוחים יותר עם הטופר – שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית.  

שיפור הנוחות שלכם: מדוע הוא צריך לעניין אתכם?

ישנם אלו שלמרות שלא נוח להם על זה שמידת הנוחות שלו קריטית – המזרן, איכשהו מקבלים ומתרגלים למצב הקיים (“נקנה כבר מזרן חדש בעתיד”, “זה המזרן וזה מה יש, כבר אתרגל אליו מתישהו”).

האם אתם באמת יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על נוחות-איכות המזרן? התשובה היא שלא מסיבה פשוטה: מידת הנוחות של המזרן משפיעה על איכות השינה שלכם.

כשהשינה אינה איכותית (הפרשנות לשינה איכותית היא שינה רצופה, “מזינה” וכזו שמחדשת את מכלי האנרגיה), אתם עלולים לסבול מעצבנות, חוסר ריכוז, חוסר מצב רוח וכן, גם עייפות שמקשה על התפקוד. 

 

לרכוש מזרן חדש? יש טופר לשיפור הנוחות ואיכות השינה!

מדוע דחוף (!) לפעול למען שיפור הנוחות, אתם כבר יודעים. השאלה הגדולה: איך באמת משפרים את הנוחות? אנחנו משוכנעים שהפתרון היחיד עליו חשבתם הוא רכישת מזרן חדש. מדובר על אופציה ראויה ללא ספק, אך אי אפשר להתעלם מהחיסרון היחסי שבהוצאתה לפועל: ההשקעה הכספית הנדרשת (בעיקר אם רכשתם מזרן רק לאחרונה).

כאן בדיוק נכנס לתמונה הטופר של “אלינה”: מקסימום נוחות במינימום השקעה כספית. 

אז מי היא אותה שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית שצפויה לשפר את לילותיכם? הטופר (או פשוט שכבת נוחות אם תרצו), הינו אקסטרה שכבה למזרן הקיים שכבר יש לכם.

השכבה המדוברת עשויה מ-2 חומרים לבחירתכם – ויסקו או לטקס, עובייה כ-7 ס”מ, וכל מה שצריך לעשות על מנת ליהנות ממנה הוא “להלביש” אותה על המזרן. 

“מהי רמת הקושי של שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית?”

כאמור, אנו מציעים שני טופרים שונים: האחד עשוי מלטקס והשני מוויסקו. כל אחד מהטופרים מאופיין בדרגת קושי שונה:

  • טופר ויסקו – 4-6/10 
  • טופר לטקס – 6-8/10
סרטונים קצרים ומעניינים שלנו בנושא

“מהו גודל הטופר המתאים ביותר למיטה היהודית שלי?”

מזרנים המיועדים למיטה יהודית הם בעצם שני מזרנים נפרדים.

אנחנו ב”אלינה” מציעים את הטופרים ב-13 מידות שונות, כך שתוכלו לבחור לעצמכם את שכבות הנוחות בגודל המדויק ביותר למזרנים שברשותכם, אפשרות נוספת היא להזמין טופר במידה זוגית הנחתו על מיטה יהודית תשדרג אותה למיטה זוגית ללא הפרדה. כמו כן, במידה שרק אחד מכם סובל מחוסר נוחות, תוכלו לרכוש את הטופר בגודל יחיד ולהניחו על המזרן הרלוונטי. 

מעוניינים להתייעץ איתנו בנושא שכבת נוחות לשיפור מיטה יהודית, מזרני איכות, כריות או מיטות יהודיות? התקשרו כעת ונשמח לייעץ – 051-542-7757

“אעופה אשכונה וארחיקה נדוד במדבר אלינה ”
(רבי יצחק אבוחצירה זצ”ל)

מאמרים נוספים בנושא

צרו איתנו קשר

אנחנו חוזרים לכולם תוך 48 שעות, בימים א’-ה’